Akfen, Bulvar Loft’un Ankara lansmanını yaptı

Akfen İnşaat 22 Eylül’de İstanbul’da gerçekleştirdiği lansmanla start verdiği Bular Loft projesini bu kez Ankaralı gazetecilerle buluşturdu.

Akfen İnşaat, Ankara’nın İncek bölgesindeki yeni projesi Bulvar Loft’un Ankara basın lansmanını gerçekleştirdi. Toplantıya Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, Akfen İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Selim Akın ve Akfen Danışmanlık ve Proje Geliştirme A.Ş. Genel Müdürü Barış Barçak katıldı.

bulvar-loft-lansmani

İller Bankası arazisinde yükseliyor

Levent Loft ve İncek Loft’un ardından Akfen’in üçüncü temalı konut projesi olan Bulvar Loft, İller Bankası arazisi üzerinde, yaklaşık 37 bin metrekarelik alanda yükseliyor. Üniversitelere ve kentin yeni yaşam alanlarına olan yakınlığı ile dikkat çeken projede 6 blokta, 16 farklı tipte 822 daire yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak tasarlanan dairelerin büyüklükleri brüt 66 metrekare ile 350 metrekare aralığında değişirken fiyatları 303 bin TL’den başlıyor, 1 milyon 408 bin TL’ye kadar çıkıyor. Akfen İnşaat’ın geliştirdiği, ‘Flexi Loft’ ödeme sistemi çerçevesinde yüzde 15 peşinat ile vade farksız kişiye özel, 24 aylık ödeme planları ile satışa sunulan dairelerin Kasım 2018’de teslim edilmesi planlanıyor.

bulvar-loft2

Ana ulaşım arterlerine yakın

Ana ulaşım arterlerine yakın bir konumda bulunan Bulvar Loft; Çayyolu, Çankaya, İncek, Eymir, Mogan ve Gölbaşı yönü olmak üzere, kent manzaralı bir yaşam alanı sunuyor. Projenin sosyal donatıları arasında ise fitness center, kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terası, açık satranç alanı , basketbol, boccia sahaları , hobi odası, cep sinema salonu , paten pisti, güneş bahçesi, fire pit alanları bulunuyor. Öte yandan Bulvar Loft’un, yaklaşık 10 bin metrekarelik ticari alanında gurme restoranlar ve cafelerin yer alması planlanıyor.

İletişim bilgileri

444 83 38
www.bulvarloft.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler