Akadia Modern fiyatları 370 bin TL’den başlıyor!

Ankara Mamak’ta yükselen Akadia Modern projesinde konut fiyatları 370 bin TL’den başlıyor…

12 Mayıs'ta açılışı yapılan Akadia Modern projesi MBM İnşaat tarafından inşa ediliyor. 891 dairenin bulunduğu proje 50 bin metrekare alana kuruluyor. Projenin 25 bin metrekaresi yeşil alan olarak ayrıldı. Akadia Modern'de satılık 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. Konutların alanları 101 ile 155 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

10 bloktan meydana gelen projede blokların biri beş katlı, üçü sekiz katlı, diğer üçü otuz katlı, bir diğer üçü de 34 katlı olarak tasarlandı. Konut dağılımına bakacak olursak; 180 adet 2+1, 555 adet 3+1, 114 adet 4+1 daire bulunuyor. 2+1'ler net 101 ile 114 metrekare arasında, 3+1'ler net 136 ile 150 metrekare arasında, 4+1'ler net 155 metrekare alana sahip.

Akadia Modern

2019'da teslim edilecek

İnşaatı devam eden Akadia Modern teslim tarihi Mayıs 2019 olarak açıklandı. Proje kapsamında çocuk oyun alanları, basketbol sahaları, tenis kortu, performans salonları, jakuzi, fin hamamı, sauna, buhar odası bulunuyor.

24 saat kameralı güvenlik sisteminin yer alacağı projede ayrıca görüntülü interkom, tüm dairelerde yangın splink sistemi, çok noktadan emniyetli çelik kapı sistemi, yangın merdiveni, her blokta paratoner, tüm katlarda yangın dolabı mevcut.

Akadia Modern alışveriş merkezlerinin tam ortasında

AkadiaModern projesi Çankaya Turan Güneş Bulvarı'na, Atakule'ye ve Panora AVM'nin yanıbaşında, Natavega AVM, Ikea, Tekzen, Metro Grossmarket'e 50 metre mesafede yer alıyor.

Projede daire içleri ise ankastre mutfak cihazları ocak ve davlumbazlarıyla birlikte tasarlanıyor. Salon ve odalarda laminant parke, mutfak, balkon ve ıslak hacimlerde granit yer kaplaması kullanılacak. Tüm dairelerde klima alt yapısı mevcut.

Projenin genel özellikleri arasında ise ısı ve ses izolasyonu, kalorimetre ile ısınma sistemi, 24 saat sıcak su, her blokta 4 adet asansör, sedye ve yük asansörü yer alıyor. Öte yandan projede kesintisiz enerji sağlayan jeneratör sistemi, her blokta karşılama holü, kapalı ve açık otopark, merkezi uydu sistemi, kullanma suyu deposu da yer alıyor.

MBM İnşaat'ın Akadia Modern projesi dışında Ankalife Vadi Konakları, Ankalife Prestij Konutları ve Akadia İncek projeleri de mevcut.

Akadia Modern Satış Ofisi Adres: Doğukent Caddesi No: 1 Mamak/Ankara

Telefon: 0312 391 74 74

Web site: http://akadiamodern.com/

E-Mail: info@akadiamodern.com

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler