Ajda Pekkan ve Kenan Doğulu İstmarina AVM’de aynı sahnede

Emlak Konut GYO’nun DAP Holding ile birlikte geliştirdiği ve 28 Mart’ta kapılarını açan İstmarina AVM Ajda Pekkan ve Kenan Doğulu’yu aynı sahnede buluşturdu.

Pop Müziğinin iki önemli vokali olan Ajda Pekkan ve Kenan Doğulu İstmarina Konserleri çerçevesinde aynı sahneyi paylaştı. İlk kez bir alışveriş merkezinde konser veren ikili, hayranlarının yoğun ilgisi ile karşılaştı. DAP Holding YKB Ziya Yılmaz her iki sanatçıyı da kulislerinde ziyaret ederek teşekkür etti.

İstmarina Konserleri Pekkan ve Doğulu’yu buluşturdu

Kartal’da denize nazır konumuyla kapalı alan konforunu ve açık alan ferahlığını aynı anda sunan İstMarina AVM, açılış etkinlikleri kapsamında 14 Nisan Cumartesi günü Türkiye’nin Süperstar’ı Ajda Pekkan ile Türk pop müziğinin yıldız ismi Kenan Doğulu’yu aynı sahnede ağırladı.

Konser programı, Kenan Doğulu’nun performansıyla başladı. Kenan Doğulu’nun sahne performansı sırasında konser alanı, led bileklikler ve balon şovuyla renklendi. Ajda Pekkan’ın sahneye çıkması ve ikilinin “Harika”, “Tutamıyorum Zamanı”, “Düşünme Hiç” şarkısını birlikte seslendirmeleri ile birlikte coşku zirveye tırmandı. Ajda Pekkan ve Kenan Doğulu, 10 bin kişinin katıldığı konserde hayranlarının yoğun ilgisine muhteşem sahne performanslarıyla karşılık verdi.

Ajda Pekkan ve Kenan Doğulu, konser sonrasında kendilerini ağırlayan İstMarina Alışveriş Merkezi’ne teşekkür ederek, bu özel projeyi İstanbul’a kazandıran alışveriş merkezinin yatırımcıları DAP Yapı ve Emlak Konut GYO ile alışveriş merkezinin yönetimini üstlenen JLL Türkiye’yi tebrik etti.

DAP Holding YKB Ziya Yılmaz her iki sanatçıyı da kulislerinde ziyaret ederek teşekkür etti.

İstMarina AVM Hakkında

Bağdat Caddesi ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nın ortasında değeri her gün artan Kartal sahilinde konumlanıyor. Türkiye’nin içinden hızlı tren geçecek ilk Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstMarina, restoranları ve Türkiye’nin önde gelen markalarını da içerisinde barındırıyor. 70 bin metrekare kiralanabilir alana sahip, 3 kattan oluşan İstmarina Alışveriş Merkezi’nde 2 bin araç kapasitesine sahip otopark alanı, çocuk oyun alanları ve daha birçok sosyal alan da yer alıyor. 250 Milyon Euro yatırımla, 200 bin metrekare alanda inşa edilen alışveriş merkezinde yaklaşık 200 ticari alan bulunuyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler