Ahşabın sıcak ve doğal dokusu Seramiksan serilerinde

Seramiksan’ın doğaya özlem duyanlar için geliştirdiği, doğal ahşap dokusuna sahip Classic Wood, Nordik, Nova ve Ladin Serileri benzersiz chevron formuyla doğaya dönüş hissi uyandırıyor.

Teknolojinin gelişimi ve şehir yaşamı insanları doğadan uzaklaştırsa da, insanoğlunun doğaya olan özlemi gün geçtikçe artıyor. İç mekan dekorasyonlarında son yıllarda popüler olan ‘’Doğaya Dönüş’’ teması, yaşam alanlarında kullanılan doğal malzemeler ile samimi ve sıcak mekanlar oluşturuyor.

Seramiksan’ın Fishbone koleksiyonunda yer alan, yeni ahşap serileri Classic Wood, Nordik, Nova ve Ladin, Türkiye’de ilk kez özel kalıpta üretilen chevron formu ile eski ahşap döşemelerini anımsatıyor. 40x60 cm ebadında, porselen karo olarak üretilen seriler birbirleriyle, bütünsel uyum içinde kullanılabilen Mix&Match döşeme şekline uygunluğuyla dekorasyonda yaratıcılığı ön plana çıkarıyor.

Nordik Serisi

Ahşabın modern bir yorumu olan ‘’Nordik Serisi’’ , minimalist dekorasyon tarzını içinde barındıran beyaz, siyah ve gri renk paletiyle sakin ve huzurlu yaşam alanları yaratıyor.

Classic Wood Serisi

Sıcak ahşap dokusunu, doğaya dönüş hissi ile buluşturan ‘’Classic Wood Serisi’’, klasik ve zamansız bir görünüm sunuyor.

Ladin Serisi

Ladin ağacından ilham alan ’’Ladin Serisi’’, yüzeyindeki çizgisel geçişler ile ahşabın doğallığını ve yalınlığını mekanlara taşıyor.

Nova Serisi

Ahşapta farklılık arayanlar için tasarlanan ‘’Nova Serisi’’, yüzeyindeki rölyef etkisi ile doğanın dinlendirici atmosferini, akçaağaç ve ceviz gibi sıcak renkler ile buluşturuyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler