Adularya Enerji yeniden satışa çıkarıldı

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Adularya Enerji Üretimi Ticari ve İktisadi Bütünlüğü’nü yeniden satışa çıkardı.

Resmi Gazete’de bu gün yayınlanan ilana göre Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Adularya Enerji Üretimi Ticari ve İktisadi Bütünlüğü’nü 1 milyar 100 milyon TL’lik bir muhammen bedele yeniden ihaleye çıkardı. Geçici teminat olarak da 110 milyon TL talep edildi.

Gayrimenkul Varlığı

Malikleri Adularya Enerji Elektrik Üretimi ve Madencilik AŞ ve Tümsan İnşaat Madencilik San’a ait olan bütünlüğe ait gayrimenkuller;

Mihalıççık - Eskişehir, Kütahya İli, Gediz İlçesi, Gümüşlü Köyünde kain 323 ve 331 no.lu parseller ile Koyunağılı Mahallesi ve Bey Köyü'nde konumlu Yunus Emre Termik Elektrik Santrali olmak üzere toplam 31 adet arsa ve maden sahası yer alıyor.

Maliye Hazinesinin hüküm ve tasarrufundaki iki adet taşınmaz üzerinde Adularya Enerji Elektrik Üretimi ve Madencilik A.Ş. lehine 23.06.2055 yılına kadar tesis edilmiş bulunan üst kullanım izni, menkul mallar (prefabrik yapılar, maden sahası ve termik santral sahasındaki menkuller, taşıtlar), maden ruhsatları, haklar (belge, lisans ve ruhsatlar) ile bu varlıkların ferî ve mütemmim cüzü niteliğindeki tarafı oldukları sözleşmeler ve bu sözleşmelerden doğan ancak başlı başına iktisadi değeri olmayanlar da dâhil olmak üzere diğer tüm mal, hak ve varlıklardan oluşuyor.

İhale 10 Temmuz 2019 tarihinde, saat 14:30’da Büyükdere Cad. No:143 Esentepe/İstanbul adresinde gerçekleşecek.

Emlaknews.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler