Açık havada yemek keyfi için fonksiyonel masalar

L’unica’nın açılır kapanır Açık havada yemek masaları en kalabalık sofraların çözümü olmaya şimdiden aday oldu bile…

Açık havada konforun ve şıklığın adresi L’unica, 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan açılır kapanır yemek masaları ile dış mekanlarda küçükten büyüğe tüm grupları rahatlıkla ağırlamanın konforunu yaşatıyor. Lunica’nın birbirinden şık ve farklı tasarımlara sahip yemek masaları, fonksiyonelliğin yanı sıra mekanlara estetik bir görünüm kazandırıyor. Her zevke ve kişi sayısına yanıt verebilen L’unica açılır kapanır yemek masaları, en kalabalık sofraların çözümü olmaya aday.

Tasarımlarını kalite, dayanıklılık, konfor ve estetikle buluşturan L’unica, 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan açılır kapanır yemek masalarıyla dış mekanlara fonksiyonellik katıyor. Her zevke ve beklentiye hitap eden yemek masalarıyla yeni sezonda dikkat çeken L’unica, birbirinden şık ve farklı tasarımlara sahip Air, Banyan, Costa, Yuka, Oldtown ve Cloud yemek masaları ile kalabalık sofraların ve en keyifli yemeklerin vazgeçilmezi olacak.

Çok kolay açılım

Kolay mekanizması sayesinde en çok kadınlar tarafından tercih edilen Cloud masa, ayaktan kayarak açılabilen yapısı sayesinde hem şık hem de rahat kullanım sağlıyor. Vizon gövde ve cam detayıyla dış mekanlara modern bir havan katan Cloud masa, açılabilir yapısı sayesinde 180 cm’den 240 cm’e kadar uzayabiliyor.

Sadelik ve şıklık bir arada

Sadeliğin ve şıklığın buluştuğu Air cam masa, vizon gövde ve cam detayıyla ister dış mekanlarda isterse iç mekanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. 160 cm boyutundaki Air cam masa, 280 cm’e kadar açılabiliyor. Alüminyum gövdesi ve teak tablasıyla bulunduğu ortamlara sıcaklık katan Air teak masa ise farklı açılma mekanizması ve 160 cm’den 270 cm’e büyüyebilir özelliğiyle büyük küçük tüm grupları rahatlıkla ağırlayabiliyor.

Açık havada modern görünüm

Ayak kısımlarındaki detayıyla hem klasik bir hava hem de modern bir görünüm yakalamak isteyenleri cezbeden ve her türlü hava koşuluna dayanıklı teak ağacından üretilen Costa masa, 300 cm’e kadar uzayabiliyor. Seramiğin en güzel yansımalarından biri olan Banyan masa ise zarif ve açılabilir yapısıyla dış mekanlara yeni bir boyut kazandırıyor.

Mekanlara ferahlık katın

Çift açılabilir özelliği ve gerekli olmadığı durumlarda az yer kaplaması sayesinde mekanlara ferahlık katan Yuka masa, istenildiği zaman kişi sayısına göre 8 veya 10 kişilik davet masasına dönüşebiliyor. Dayanıklılığı ve kalitesi kanıtlanmış olan Teak ağacından üretilen Yuka masa, tasarımıyla kendisine hayran bıraktırıyor.

Zamansız bir tasarım

Yatay çizgileri sayesinde kapalıyken açılabilir bir masa görünümünde olmayan Oldtown masa, zamansız tasarımıyla tam bir bahçe masası. Estetik görünümü ve işlevselliği bir arada sunan açılır ve kapanır yemek masalarına, L’unica‘nın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroomundan ulaşmak mümkün.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler