5. Levent fiyatları 694 bin TL’den başlıyor

Torunlar GYO’nun 5. Levent projesinde daire fiyatları 694 bin TL ile 2 milyon 67 bin TL arasında değişiyor. Projede toplam 4 bin konut var!

5. Levent projesi Torunlar GYO projelerinden biri olarak İstanbul Eyüp'te, Tem Alibeyköy Kavşağı'nda inşa ediliyor. Bu bölge Güzeltepe Mevkii olarak geçiyor. Tam 473 bin metrekarelik büyük bir alana inşa edilen projede 4 bin konut yer alıyor. Projede stüdyo, bir oda bir salon, iki oda bir salon, üç oda bir salon ve dört oda bir salon olmak üzere farklı tiplerde 50 adet konut alternatifi sunuluyor.

2013 yılının ilk ayında KİPTAŞ tarafından düzenlenen ihaleyle satışa çıkan Eyüp Alibeyköy arsasına en yüksek teklifi veren Torunlar GYO vermişti. Projenin ilk etabında satışlar tamamlandı, ikinci etabında ise devam ediyor.

Beşinci Levent projesinde en küçük daire 50 metrekare, en büyük daire ise 200 metrekare alana sahip. 5. Levent teslim tarihi ise Aralık 2017.

1 milyar 800 Milyon TL'lik dev yatırımla Torunlar GYO ve Kiptaş işbirliğiyle inşa edilen projede toplam 15 bin kişinin yaşaması öngörülüyor. Projenin birinci etabı bin 200, ikinci etabı 900 konuttan oluşuyor.

5. Levent

5. Levent fiyat listesi

5. Levent fiyat listesine gelince; 5. Levent'te satılık 1+1 dairelerin fiyatları 694.000 TL ile 839.000 TL arasında, 2+1 dairelerin fiyatları 953.000 TL ile 1.347.000 TL arasında, 3+1 dairelerin fiyatları 1.285.000 TL ile 1.763.000 TL
arasında, 4+1 daire fiyatları ise 1.325.000 TL ile 2.067.000 TL arasında değişiyor.

5. Levent ödeme planına göre GYODER tarafından başlatılan kampanya kapsamında 240 ayda yüzde 0,75-0,85 oranında faizle kredi kullanılabiliyor. Kampanya 1 Şubat-31 Mart tarihleri arasında geçerli olacak.

5. Levent Ulaşım

5. Levent projesinden TEM otoyolu ve Kâğıthane-Cendere yoluna özel araçla kolay çok hızlı şekilde ulaşım imkânını bulunuyor.

İstanbul'da çocuklar için uygun konut projesi arayanlar dikkat! Çünkü projede çocuklar için yok yok! Çocuk oyun parkları, ağaç evler, tematik oyun parkı, kızıldereli çadırları, oyun mağarası, kum havuzu, tırmanma duvarları, su parkuru, çocuk yüzme havuzu, çocuk aktivite havuzu, kids club ve denge parkurunun yer aldığı projede yetişkinler için de pek çok sosyal donatı alanı tasarlandı.

Toprak, su ve yeşilin güneş ile buluştuğu 5. Levent'te kumsallı yüzme havuzu, koşu parkuru, yürüyüş yolları ve bisiklet yolları bulunuyor. Öte yandan basketbol sahası, futbol sahası, tenis kortu, plaj voleybol sahası, fitness center, gym, cardio, spinning, pilates stüdyosu, yoga stüdyosu ve çok amaçlı stüdyo yer alıyor. Projede ayrıca spa merkezi, hamam, sauna, jakuzi ve buhar odası mevcut. Gurme restoran, kafeler ve yeme içme alanlarının yer alacağı projede market, kuaför, kuru temizleme ve berber bulunacak.

Projede eğlence alanları da bulunacak. Örneğin festival meydanı, açık hava sineması, amfi tiyatro, kır kahvesi, seyir ve oturma terasları, yansıma havuzları, tematik oyun parkı ve atölye...

Özel güvenlik sistemleri

Özel güvenlik merkezi ve sayısız güvenlik kamerasıyla 24 saat boyunca üst seviyede korunacak 5. Levent'te hareket dedektörleri ve acil durum panik butonu sayesinde evinize izinsiz girişlerde güvenlik birimini anında haberdar edebilirsiniz. Intercom sistemiyle komşularınızla dahili görüşmeler yapabilir, CCTV sistemine uyumlu kameralar ile site girişi, çocuk parkı gibi alanları izleyebilirsiniz.

5. Levent İletişim

Adres: Fatih Sultan Mehmet Bulvarı, Güzeltepe (Mevkii), TEM Alibeyköy Kavşağı, Eyüp/İstanbul
Telefon: 0212 600 14 00
Web site: http://www.5levent.com.tr/
E-Mail: info@torunlargyo.com.tr

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler