Bahçeşehir Atmaca’da teslime geri sayım

Atmaca Grup tarafından inşa edilen Bahçeşehir Atmaca projesinde teslime geri sayım başladı. Ev sahipleri önümüzdeki Aralık ayında evlerine kavuşacak.

Bahçeşehir Atmaca projesi Atmaca Grup tarafından İstanbul Bahçeşehir'de inşa edildi. 2015 yılının Eylül ayında inşaatına başlanan projede teslimler için geri sayım başladı. Projeden ev alanlar önümüzdeki ay yeni evlerine yerleşebilecek.

Daire ve villalardan oluşan proje 48 bin metrekarelik dev bir alana kuruldu. Projede 301 konut yer alıyor. Konut tipleri iki oda bir salon, üç oda bir salon, dört oda bir salon ve beş oda bir salon olarak farklı tiplerde tasarlandı. En küçük ev 113 metrekare, en büyük ev ise 356 metrekare alana sahip. Toplam inşaat alanı 73 bin 658 metrekareyi bulan projede ayrıca iki adet de ticari ünite yer alıyor. Bahçeşehir Atmaca fiyatları 550 bin TL'den başlıyor. Projede maksimum fiyat ise 1 milyon 750 bin TL.

Bahçeşehir Atmaca

Bahçeşehir Atmaca

Komşuluk ilişkileri yaşanacak

Bahçesehir Atmaca projesinde; kent yaşamının yoğunluğundan uzak, yine şehrin içinde fakat sakin, doğa ile iç içe bir yaşam tarzı oluşturulması hedeflendi. Projenin ana tasarım ilkesi; komşuluk ilişkilerinin yaşandığı ve mahalle kültürünün yeniden hayat bulduğu bir proje olması olarak belirlendi.

Kullanıcıların ihtiyaçlarına hizmet eden sosyal tesisler, spor tesisleri ve bu alanlarla bütünleşen keyifli peyzaj alanları gibi farklı fonksiyonları bünyesinde barındıran projede bütün binaların az katlı olması hedeflendi. Bu hedef doğrultusunda 4 farklı blok tipi tasarlandı. Yeşil alan ve bahçe alanlarının maksimum büyüklükte olması hedeflenerek az yoğunlukta bir butik site projesi oluşturuldu.

Geniş bahçe alanları

Geniş bahçe alanları ile tüm sitenin erişim kolaylığı açısından yerleşimin merkezinde bulunan bir sosyal tesisin yer aldığı projede açık ve kapalı havuzların yanında çocuk oyun alanları, fitness, sauna, hamam gibi ortak kullanım alanları konut sahiplerine site içerisinde hareketli ve sosyal bir yaşam vaat ediyor. Tasarımda, çevresi için odak noktası oluşturacak farklı cepheler tasarlanırken, gerek bahçe alanlarının ayrışması, gerekse mahremiyetin sağlanması da cephe elemanları ile sağlandı.

Bahçeşehir Atmaca İletişim

Adres: Bahçeşehir 1. Kısım Mah. 2801 Sok. Eston Şehir yanı Bahçeşehir/İstanbul
Telefon: 0212 412 12 22
Web site: http://www.bahcesehiratmaca.com/
E-Mail: info@mfa.com.tr

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler