Sky Residence satışa çıktı!

Eroğlu Gayrimenkul’ün İstanbul Seyrantepe’de inşa ettiği Skyland İstanbul’un rezidans bölümü olan Sky Residence projesi satışa çıktı!

Sky Residence projesi Skyland İstanbul'un "Residence'ın Ötesi" olarak tanımlanan bir bölümü. Eroğlu Gayrimenkul tarafından İstanbul Şişli Seyrantepe'de inşa edilen Sky Residence projesi 46 bin metrekare alana kurulu 180 daireden oluşuyor.

Sky Residence projesinde bir oda bir salon, iki oda bir salon, üç oda bir salon ve dört oda bir salon daire seçenekleri yer alıyor. Konutların alanları 85 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor. Sky Residence teslim tarihi ise Mart 2018.

Sky Residence

Fiyatlar 1 milyon 75 bin TL'den başlıyor

Sky Residence fiyatları 1 milyon 75 bin TL'den başlıyor. Altı ay sonra konut teslimlerinin yapılacağı projede taksit ödemeleri 2019 yılında başlıyor. Projede ayrıca 50 ay vade farksız taksit imkanı da mevcut.

Peri bacalarından ilham alınarak tasarlanan Skyland İstanbul projesi rezidans, ofis ve konsept alışveriş merkezinden oluşan karma bir proje. Skyland İstanbul, dünyaca ünlü yapılara imza atan Broadway Malyan’ın, peri bacalarının doğal dokusundan esinlenerek hazırlandı. Küresel bir mimari, şehircilik ve tasarım şirketi olan Broadway Malyan, dünyanın farklı yerlerinde bulunan 16 ofisiyle bütünleşik şehir ve bina projeleri oluşturuyor. Skyland İstanbul’a dokunuşuyla hayat katan isim Peter Vaughan ise birçok ülkede sayısız projeye karakterini kazandıran ünlü bir mimar. Peter Vaughan, Skyland İstanbul karma projesiyle, Türkiye’de de bir ilke imza atıyor.

Kolay ulaşım!

Toplam 500.000 metrekarelik inşaat alanı ile İstanbul’un en büyük projelerinden biri olan Sky Land İstanbul, Seyrantepe TT Arena'nın yanı başında yükseliyor. TEM otoyolu ve Cendere Caddesi’nin bağlantı noktası sebebiyle ulaşım avantajı sağlayan proje, yeni Havaray, metrodan başlayarak Cendere ve çevresindeki tüm projeleri, AVM’leri ve sosyal hayatı birbirine bağlıyor.

Concierge hizmetinden fitness ve wellness merkezine, akıllı ev teknolojilerinden yüzme havuzuna kadar pek çok imkan sunan projede alışveriş merkezinin kiralanabilir alanı 40 bin metrekareyi buluyor. AVM'de 150'ye yakın mağaza, 25'in üzerinde kafe-restoran bulunuyor.

Sky Residence İletişim

Adres: Türk Telekom Arena Stadı Vip Girişi Yanı Seyrantepe-Şişli/İstanbul
Telefon: 444 57 59
Web site: http://www.skylandistanbul.com
E-Mail: info@skylandistanbul.com

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler