3. Arch Design Summit 5 ve 6 Nisan 2019’da yapılacak

Arch+ Design Summit 2019, mimarları, içmimarları ve tasarımcıları bir araya getirmeye devam ediyor.

Mimari Etkinlik Merkezi tarafından 3.sü düzenlenecek olan Arch+ Design Summit 2019 Zirvesi, ‘Mimari ve Tasarımda Geleceğe Yönelik Yaklaşımlar’ teması ile 5-6 Nisan 2019 tarihinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek.

Arch+ Design Summit'in Bilim Kurulu, Murat Sönmez başkanlığında, Alper Derinboğaz, Barış Atiker, Berk İlhan, Can Tamirci, Deniz Dokgöz, Derya Güleç Özer, Emre Kuzlu, Emre Şavural, Kutlu Bal, Nilüfer Kozikoğlu, Ramazan Avcı gibi akademisyen ve sektör profesyonellerinden oluşacak.

Arch+ Design Summit 2019 kapsamında;

  • Mimari ve tasarımla ilgili uluslararası başarıya imza atmış profesyonellerin de yer aldığı birçok panel ve konferanslar gerçekleştirilecek.
  • Türkiye’nin öncü mimarlık firmaları ile network imkânının sağlandığı toplantılar ile yenilikçi ürünler mimar ve içmimarlara tanıtılacak.
  • Mimarlık, içmimarlık, endüstriyel tasarım öğrencileri ve sektör profesyonelleriyle birlikte yaratıcı atölyeler gerçekleştirilecek.
  • Summit 2019, mimarlığın, içmimarlığın ve tasarımın kapsam ve değerini, uluslararası katılımlı, geniş içerikli bir platformda tartışarak, toplumun bu konudaki farkındalığını arttırmayı amaçlamakta.

5-6 Nisan 2019
İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı
09.00

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler