2019’da dekorasyon ve tasarım dünyasının trendi: Terrazzo

1950’li yılların popüler zemin kaplama ürünü Terrazzo, Seramiksan’ın modern yorumuyla yeniden yaşam alanlarına giriyor.

Tasarım dünyasına dair en yeni malzeme ve tasarımların sergilendiği, Uluslararası otorite kabul edilen Maison & Objet Paris ve Londra Tasarım Festivallerinde 2019’un malzemesi olarak açıklanan Terrazzo, dekorasyon ve tasarım dünyasının yeniden gözdesi oluyor.

16. Yüzyıl’da İtalyan mermer ustaları tarafından Venedik’te bulunduğu tahmin edilen, çimento harcının içinde barındırdığı mermer, quartz ve renkli camlar ile tarihin en eski çevreci zemin kaplama ürünü olan Terrazzo, dekorasyondaki yükselişini 2019 yılında da devam ettirecek.

Benzersiz tasarımlarıyla dikkat çeken Seramiksan, Terrazzonun bir yansıması olarak ürettiği özel seride, Terrazzo’yu sade, cesur ve çağdaş bir yorumla sunuyor.

Seramiksan’ın yepyeni serisi Terrazzo, taneli yüzey dokusuyla sıcak ve aynı zamanda cesur bir tarza sahip yaşam alanları vaat ediyor. 60x120, 60x60 cm ebatlarında üretilen hem yerde hem duvarda kullanılan porselen karolar ticari alanlarda, trafiği yoğun yerlerde da rahatlıkla kullanılıyor. Hem mat, hem lappato farklı yüzey alternatifleriyle kullanım imkanı sağlıyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler