12. Gayrimenkul Fuarı ve Arap – Türk Zirvesi

Körfez sermayesini Türkiye’ye çekmek üzere bu yıl 12. Kez düzenlenen Gayrimenkul Fuarı ve Arap – Türk Zirvesi’nin basın toplantısı 3 Nisan Salı yapılıyor.

22 milyar dolara yön veren körfezli yatırımcıların Türkiye'ye gelmesinin beklendiği 12. Gayrimenkul Fuarı ve Arap – Türk Zirvesi detaylı olarak ele alınıyor.

12. Gayrimenkul Fuarı ve Arap – Türk Zirvesi

28 – 29 Nisan tarihlerinde Hilton Istanbul Bosphorus’ta yapılacak zirve tanıtım toplantısında emlak editörleri ve basın mensupları ile Cidde Ticaret Odası Başkan Yardımcısı, Hicaz Bölgesi Kalkınma Kurulu Üyesi ve Türk – Suud İş Konseyi Başkanı Ziad Bassam, İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Kalsın, YDU Group Saudi Başkan Yardımcısı Younus Inayat, Arap – Türk İş Adamları ve Yatırımcıları Derneği Başkanı İsmail Altın, A ve J Investment Başkanı Talat Hatipoğlu ve Kıbrıs Property NC Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kozansoy bir araya gelecek.

Zirve ve fuarın detaylarının konuşulacağı toplantıda beklentiler basın mensupları ile paylaşılacak.

Fuar ve Zirve'de neler var?

Junior Fuarcılık tarafından düzenlenen fuar ile gayrimenkul sektörünün canlandırılması, sinerji yaratılması, yatırımcı, üretici ve alıcılar başta olmak üzere tüm kesimlerin bir araya geleceği fuar da bir de zirve yer alıyor. Zirve kapsamında yatırımcıların Türkiye'ye bakış açısı paylaşılırken çeşitli iş birlikleri de gündeme geliyor. Bu sene 12. kez gerçekleştirilmesi planlanan fuar ve zirvede Türkiye’nin satış odaklı alıcı, satıcı ve yatırımcıları bir araya getiren b2b görüşmeleri yine yoğun bir trafiğe neden olacak.

12. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi bu yıl 28-29 Nisan 2018 tarihlerinde her zamanki gibi Hilton Convention Exhibition Center’da gerçekleştirecek. Etkinlikte Türk ziyaretçilerin yanı sıra, Katar, İran, Irak, Suudi Arabistan, BAE, Kuveyt, Azerbaycan, Ürdün ve Rusya başta olmak üzere Körfez ülkelerinin önde gelen gayrimenkul yatırım firmaları, acenteler ve alım heyetlerinin yer alması hedefleniyor.

3 Nisan Salı 2018
10.00
Hilton Istanbul Bosphorus Harbiye / Fatih Salonu
Harbiye Mahallesi, Cumhuriyet Cd. No:50 Şişli/İstanbul

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler