Tahincioğlu’nun ‘Nida’ları Cityscape’teki yerini aldı

Tahincioğlu Dubai’de düzenlenen Cityscape Global 2016 Fuarı’na Nidakule Ataşehir Batı, Nidakule Finans Merkezi ve Nidapark Kayaşehir projeleriyle katıldı.

Cityscape Global 2016 Fuarı’na Nidakule Ataşehir Batı, Nidakule Finans Merkezi ve Nidapark Kayaşehir projeleriyle katılan Tahincioğlu, bir yandan projelerini Körfez yatırımcısı ile buluştururken diğer yandan önemli iş bağlantıları kuruyor. Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, Cityscape Global Fuarı’nın Türkiye’nin emlak projeleri aracılığıyla dünyaya tanıtımı açısından önemli bir organizasyon olduğunu söyledi. Ülke olarak 15 Temmuz gecesi büyük bir sınav verdiğimizi ve Türkiye’nin birlik ve beraberliğinin tehdit edildiği zaman milli iradenin nasıl ortaya çıktığını gözler önüne serdiğini anlatan Tahincioğlu, “Bundan sonra herkes gereken sorumluluğu alarak bu ülkenin aydınlık geleceği için çalışmaya ve üretmeye devam edecek. Bugün bu fuarda yerimizi alarak bu gücümüzü de ortaya koyuyoruz” açıklamasında bulundu.

Başlıksız-2

Gayrimenkul sektörünün Türkiye’de hızla geliştiğini ve büyüdüğünü kaydeden Tahincioğlu, en ve büyüyen bir sektör olduğunun altını çizen Özcan Tahincioğlu, içinde bulunduğumuz sektör temsilcilerinin, Cityscape gibi uluslararası fuarlara veya organizasyonlara katılmasının büyük önem taşıdığını ifade etti. Tahincioğlu “Türkiye’nin gücünü, yatırım potansiyelini ve vizyonunu göstermek adına bu fırsatlar değerlendirilmeli” diye konuştu.

Ataşehir’in kalbine Nidakule

Sektörü yakından takip etmek ve iş bağlantıları kurmak açısından Cityscape Global 2016 Fuarı’nın kendileri için önemli bir organizasyon olduğunu vurgulayan Özcan Tahincioğlu, fuara Nidakule Ataşehir Batı, Nidakule Finans Merkezi kısa bir süre sonra Türkiye’de lansmanını gerçekleştirilecek olan Kayaşehir projeleri ile katıldıklarını söyledi. Üç projenin de kendi içinde nitelikli ve ayrıcalıklı projeler olduğunun altını çizen Tahincioğlu, projeler hakkında bilgiler verdi. Nidakule Ataşehir Batı’nın finans merkezine yakın konumu, 30 bin metrekare kiralanabilir alanı olan A+ bir ofis projesi olduğunu anlatan Tahincioğlu, “LEED Gold Sertifikası'na aday bir proje olan Nidakule Ataşehir Batı, her katta bulunan terası, açılır pencereleri ve yüksek tavanlı yapısıyla ferah çalışma alanları sunarken, her ihtiyaca uygun toplantı odalarına ve geniş otoparka sahip” dedi.

Başlıksız-4

Kayaşehir projesinin lansmanı yakında

İstanbul Finans Merkezi’nin içinde yer alan 45 bin metrekare kiralanabilir alana sahip Nidakule Finans Merkezi’nin ise iş dünyasının önemli bir merkezi olacağını ifade eden Özcan Tahincioğlu, “Finans sektörünün düzenleyici kuruluşlarının, tüm devlet bankalarının ve bazı özel sektör bankalarının merkezleri 2018 itibarıyla İstanbul Finans Merkezi’ne taşıyacak olmaları göz önünde bulundurulduğunda bizim için değeri tartışılmaz bir proje” açıklamasında bulundu.
Nidapark Kayaşehir’i ise yakın zamanda lanse edeceklerini açıklayan Tahincioğlu, Başakşehir’de yeni bir yaşam alanı oluşturduklarını, projenin konut, cadde dükkânları, ofis ve alışveriş merkezinden oluştuğunu ifade etti.

Başlıksız-3

‘Yatırımlara hız kesmeden devam edeceğiz’

Önümüzdeki dönemde İstinye, Bomonti, Küçükyalı ve Çengelköy projelerine öncelik vermeyi hedeflediklerini dile getiren Özcan Tahincioğlu, “2017 yılı için heyecanlıyız” şeklinde konuştu. Yeni ihalelere girmeye ve değer katacak projelerde var olmaya devam edeceklerini de vurgulayan Tahincioğlu, Türkiye’nin içinden geçtiği süreçte ekonomimin lokomotifi bir sektörün önemli oyuncusu olarak yatırımlara hız kesmeden devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler