Nidakule Finans Merkezi 1 yıl sonra tamamlanacak

Tahincioğlu’nun İstanbul Finans Merkezi’nin içinde yer alan A + bir ofis projesi Nidakule Finans Merkezi, 2017’nin sonunda teslim edilecek.

Tahincioğlu’nun Ataşehir’de inşa edilen İstanbul Finans Merkezi’ndeki projesi Nidakule Finans Merkezi’nde gergi sayım başları. 2017 yılı sonunda teslim edilmesi planlanan projede satışlar ise devam ediyor. Nidakule Finans Merkezi’nde ofis fiyatları 3 milyon 700 bin TL ile 10 milyon 200 bin TL arasında değişirken dükkanlar, 15 bin TL ile 22 bin TL arasında değişen metrekare fiyatları ile alıcı buluyor.

nidapark-finans-merkezi

45 bin metrekare kiralanabilir alan

13 bin metrekare arsa alanı üzerinde hataya geçirilen Nidakule Finans Merkezi’nde 85 bin metrekare inşaat alanı ve 45 bin metrekare kiralanabilir alan bulunuyor. Kreatif Mimarlık tarafından tasarlanan projede asma katlı dubleks ofislerin alanları 331 metrekare ile 526 metrekare, normal ofislerin alanları ise 134 metrekare ile 735 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip. Kule ofisler, brüt 4.20 metrelik tavan yüksekliğiyle ön plana çıkıyor.

Projede geniş podyum bahçesinde tasarlanan rekreasyon alanı, kahve molalarının verildiği yeşil alanlar ve yürüyüş parkurları gibi çalışanların konforuna yönelik donatılara da yer veriliyor.

İletişim bilgileri

444 4 846
www.nidakulefinansmerkezi.com

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler