Erka Konsept ve Erka Panorama tanıtıldı

Dönüşüm projelerine Kağıthane’den başlayan Erka Grup, bugün tanıttığı Erka Konsept ve Erka Panorama projeleriyle birlikte üç yılda 1400 konut yapacak.

Erka Grup’un kentsel dönüşüm kapsamında yapacağı ilk projeler olan Erka Konsept ve Erka Panorama’yı lanse etti. Kağıthane’de toplam 180 daireden oluşan projeler, 2018 yılının ilk yarısında tamamlanacak.

Erka Konsept’te fiyatlar 444 bin TL’den başlıyor

8360 metrekare inşaat alanına sahip olan Erka Konsept’te 1+1,2+1,3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Daire fiyatları 444 bin TL’den başladığı projeden yüzde 50 peşin, yüzde 10 teslimde ödemek şartıyla 18 ay vade ile daire sahibi olmak mümkün. Dairelerin Nisan 2018’de teslim edilmesi planlanıyor. Daire fiyatlarının 345 bin TL’den başladığı Erka Panorama’da ise 1412 metrekarelik arsa alanının yüzde 60’ı yeşil alandan oluşuyor. 12 bin 500 metrekare inşaat alanına sahip olan Erka Panorama Haziran 2018’de tamamlanacak.

basliksiz-2

Erka Vizyon ve Erka Suadiye geliyor

Erka Grup Yönetim Kurulu Başkanı Erol Karagöz, Kağıthane’deki dönüşüme katkı yapmanın kendileri için ticari kaygının ötesinde bir gönül borcu olduğunu belirterek bölgede kentsel dönüşüm kapsamında, hak sahipleriyle ilk anlaşma yapan firmalardan biri olduklarını söyledi. Kentsel dönüşümün çok fazla emek, zaman ve sabır isteyen bir süreç olduğunu ifade eden Erol Karagöz Erka Konsept ve Erka Panorama projelerinin ardından Erka Vizyon ve Erka Suadiye projelerini yapacaklarını açıkladı.

basliksiz-3

Üç yılda 1400 konut yapacak

Üç yıl içinde 9 ayrı adada 1400 konut yapacaklarını kaydeden Erol Karagöz, bu adaların tamamında anlaşmaları yapılmış ve ruhsatı alınmış olduğunu kaydetti. Bu sayıyı beş yıl içinde 5 bin konuta çıkarmayı ve 1,5 milyar TL ciroya ulaşmayı hedeflediklerini de anlatan Karagöz, ”Uzun vade Türkiye’de konut sektörünün önemli oyuncularından biri olmayı hedefliyoruz“ dedi.

İletişim bilgileri

444 6 386
www.erkakonsept.com
www.erkapanorama.com

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler